0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe EHF European Cup
HC Minaur Baia Mare
۲۶
۲۷
Naerbo
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal 2a Divisao
Povoa de Varzim B
۳۱
۲۹
Arsenal
Finished
۰۰:۳۰
FC Porto B
۳۳
۳۰
Modicus Sandim
Finished
۰۰:۳۰
Santo Tirso
۳۰
۲۶
CF Sassoeiros
Finished
۱۸:۳۰
CD Feirense
۱۲
۱۷
Juve Lis
inprogress
۲۱:۳۰
CD Sao Bernardo
۸
۴
ADC Benavente
inprogress
۲۲:۰۰
Estarreja AC
۵
۵
AC Coimbra
inprogress
۲۲:۰۰
Boavista FC
۷
۶
AC Fafe
inprogress
۲۲:۰۰
  World South and Central American Club Championship
HC Taubate
۲۷
۲۱
San Fernando
Finished
۰۰:۰۰
Balonmano USAB
۱۹
۲۲
Ovalle
Finished
۲۰:۳۰
  Germany DHB Pokal Women
VFL Oldenburg (W)
۲۸
۲۶
Buxtehuder SV (W)
Finished
۱۷:۳۰
Thüringer HC (W)
۲۸
۳۲
SG BBM Bietigheim (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Europe EHF European League
SPR Wisla Plock
۱۰
۱۵
Sport Lisboa Benfica
inprogress
۲۱:۰۰
SC Magdeburg
۳۴
۲۹
RK Nasice Nexe
Finished
۱۸:۳۰
  Denmark Damehandboldligaen
Viborg HK (W)
۲۴
۲۳
Herning-Ikast (W)
Finished
۱۶:۳۰
Team Esbjerg (W)
۳۵
۲۸
HC Odense (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal 1a Divisao
Os Belenenses
۳۱
۲۶
AA Avanca
Finished
۱۸:۳۰
Aguas Santas
۱۸
۳۴
FC Porto
Finished
۰۰:۳۰
Xico Andebol
۲۷
۳۲
FC Gaia
Finished
۱۹:۳۰
Madeira Andebol SAD
۳۴
۲۵
AD Sanjoanense
Finished
۲۰:۳۰
Vitoria Setubal
۱۲
۷
ABC Braga-Andebol SAD
inprogress
۲۱:۳۰
  Tunisia National A
SC Moknine
۲۲
۲۱
CS Hilalien
Finished
۱۸:۳۰
ASH Ariana
۳۲
۳۳
AS Medjez El Bab
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Women
Aula Cultural Viveros Herol (W)
۱۳
۱۳
Zuazo Barakaldo (W)
inprogress
۲۱:۳۰
BM Morvedre (W)
۱۳
۱۴
Elche Mustang (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Sant Quirze (W)
۲۲
۲۱
Lanzarote Zonzamas (W)
inprogress
۲۱:۰۰
BM Porrino (W)
۱۷
۲۱
KH7 BM Granollers (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Rocasa Gran Canaria (W)
۱۶
۱۷
Akaba BeraBera (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Salud Tenerife (W)
۱۳
۱۶
Atletico Guardes (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Slovakia Extraliga
SKP Bratislava
۲۴
۲۷
HAO Slovan Modra
Finished
۲۰:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
ThSV Eisenach
۴
۴
HC Elbflorenz Dresden
inprogress
۲۲:۰۰
HC Empor Rostock
۳۲
۲۹
TV 05/07 Hüttenberg
Finished
۱۸:۳۰
TV Emsdetten
۱۵
۱۵
ASV Hamm
inprogress
۲۱:۳۰
TuS Ferndorf
۱۳
۹
SG BBM Bietigheim
inprogress
۲۱:۳۰
TV Grosswallstadt
۴
۱
TUSEM Essen
inprogress
۲۲:۰۰
  Norway Eliteserien Women
Storhamar (W)
۶
۷
Vipers Kristiansand (W)
inprogress
۲۱:۴۵
  Czech Republic Extraliga
HC Gumarny Zubri
۳۷
۲۸
HC Dukla Praha
Finished
۲۰:۳۰
  Kuwait GCC Games
Qatar
۲۴
۲۳
Kuwait
Finished
۱۸:۳۰
UAE
۲۵
۲۶
Bahrain
Finished
۲۰:۳۰
  Poland Cup Women
MKS Zaglebie Lubin (W)
۲۱
۲۳
KPR Kobierzyce (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey Turkey Cup
Beykoz Belediye spor
۴۳
۳۲
Eskisehir Orman SK
Finished
۱۷:۳۰
Besiktas JK
۳۷
۳۹
Spor Toto SK
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey Superlig Women
Anadolu University (W)
۳۳
۳۳
Tekirdag SK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Konyaalti (W)
۳۸
۲۵
Uskudar B.S.K (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Liga Asobal
Reale Ademar Leon
۳۱
۳۶
Barcelona
Finished
۱۴:۳۰
  Hungary NB I
Komloi Sport KC
۳۳
۳۵
Balatonfuredi KC
Finished
۱۵:۳۰
MKB Veszprem KC
۳۷
۲۸
Tatabanya Carbonex KC
Finished
۱۶:۳۵
Kecskemeti TE
۲۹
۳۱
Csurgoi KK
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal 1a Divisao Women
S.L. Benfica (W)
۳۳
۲۵
CS Madeira (W)
Finished
۱۹:۰۰
Alavarium/Love Tiles (W)
۱۷
۱۰
Almeida Garrett (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Bosnia & Herzegovina Cup
HRK Izvidac
۳۴
۲۹
RK Borac Banja Luka
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia 1. HRL Women
ZRK Lokomotiva Zagreb (W)
۳۳
۱۶
Umag (W)
inprogress
۲۰:۰۰
  Montenegro Prva Liga
RK Buducnost Podgorica
۳۱
۲۵
RK Komovi
Finished
۲۰:۰۰
  Algeria National 1
Zigoud Youssef
۱۰
۸
TRB Bab El Oued
inprogress
۲۰:۳۰
  Slovenia 1. Liga Women
ZRK Krka (W)
۲۸
۳۲
ZRK Celje Celjske Mesnine (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Serbia Superliga
Radnicki Kragujevac
۲۸
۲۴
RK Metaloplastika Zorka Keramika
Finished
۲۰:۳۰
  Hungary Hungary Cup Women
Gyori Audi ETO KC (W)
۳۹
۱۸
Dunaujvarosi Kohasz KA (W)
Finished
۲۰:۴۵
  Spain Division de Honor Plata
Ciudad de Malaga
۱۷
۱۴
BM Burgos
inprogress
۲۱:۳۰
CH Esplugues
۱۵
۲۱
CB Soria
inprogress
۲۱:۳۰
Alser Puerto Sagunto
۱۷
۸
BM Cisne
inprogress
۲۱:۳۰
BM Alarcos Ciudad Real
۱۴
۱۲
BM Alcobendas
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید