0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Saudi Arabia Pro League
Al-Nassr Riyadh
-
-
Al Ahli Jeddah
بازی شروع نشده است
۲۰:۵۰
Al Faisaly Harmah
-
-
Al-Ettifaq Dammam
بازی شروع نشده است
۲۰:۵۰
  Republic of Korea K-League 1
Suwon City
۱
۲
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۴:۳۰
FC Seoul
۲
۲
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۲:۰۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۰
۲
Jeju United
Finished
۱۴:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Victory
۰
۳
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۰:۰۰
Eastern United
۰
۱
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۱
۲
Adelaide University
Finished
۱۴:۳۰
West Adelaide
۴
۱
Para Hills Knights
Finished
۱۰:۰۰
Port Adelaide Pirates
۰
۱
Playford Patriots
Finished
۱۴:۰۰
Modbury Jets
۶
۳
Fulham United FC
Finished
۱۰:۰۰
  Egypt Premier League
El Zamalek
-
-
El Ismaily Sporting Club
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Smouha
-
-
Enppi
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Ghazl Al Mehalla
۰
۱
El Geish
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia NPL Victoria
Dandenong City
۱
۲
St Albans Saints
Finished
۱۱:۱۵
South Melbourne FC
۳
۲
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۳:۱۵
Port Melbourne Sharks SC
۱
۲
Hume City
Finished
۱۲:۰۰
Altona Magic
۰
۴
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۲:۳۰
Avondale FC
۱
۱
Melbourne Knights
Finished
۰۹:۳۰
Dandenong Thunder SC
۱
۲
Heidelberg United
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Tombense MG
۱
۰
EC Bahia
Finished
۰۲:۳۰
Criciuma EC
۰
۱
Cruzeiro MG
Finished
۰۵:۰۰
  Australia NPL Victoria U21
Dandenong Thunder U21
۳
۰
Heidelberg United U21
Finished
۱۱:۳۰
Avondale Heights U21
۰
۲
Melbourne Knights U21
Finished
۰۶:۴۵
South Melbourne U21
۲
۰
Bentleigh Greens U21
Finished
۰۷:۴۵
Dandenong City SC U21
۴
۱
St. Albans Saints U21
Finished
۰۸:۴۵
Port Melbourne U21
۱
۲
Hume City U21
Finished
۱۴:۰۰
Altona Magic U21
۳
۰
Green Gully U21
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide Comets
۴
۱
West Torrens Birkalla
Finished
۱۰:۰۰
North Eastern Metro Stars
۲
۰
Adelaide Olympic
Finished
۱۰:۰۰
South Adelaide
۱
۱
White City Woodville
Finished
۱۰:۰۰
Sturt Lions
۱
۱
Adelaide United NPL
Finished
۱۰:۰۰
Croydon Kings
۳
۰
Cumberland United
Finished
۰۹:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
Universitario Pillaro
۰
۰
CA Samborondon
Finished
۰۰:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Inter Milan U19
۰
۳
Cagliari U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division
SD Amorebieta
-
-
Ponferradina
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Lugo
-
-
Malaga CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Honduras Reserve League
Honduras Progreso Reserves
۱
۰
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Motagua Reserves
۴
۰
CD Victoria La Ceiba Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Real Espana Reserves
۱
۰
CD Vida Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Russia Premier League
FC Ufa
۱
۲
Gazovik Orenburg
Finished
۱۷:۳۰
FK Khimki
۳
۰
Energiya Khabarovsk
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Veikkausliiga
FC Inter Turku
۲
۲
Ilves
inprogress
۱۸:۳۰
AC Oulu
۱
۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
inprogress
۱۸:۳۰
FC Haka Valkeakoski
۱
۱
FC Lahti
inprogress
۱۸:۳۰
  Chile Primera B
CD Santa Cruz
۲
۰
Santiago Wanderers
Finished
۰۲:۳۰
CD Puerto Montt
-
-
Barnechea
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Santiago Morning
-
-
Cobreloa Calama
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  United States USL Championship
Las Vegas Lights
۰
۱
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۶:۳۰
New York Red Bulls II
۱
۲
Birmingham Legion FC
Finished
۰۳:۳۰
Atlanta United II
۰
۰
Orange County SC
Finished
۰۴:۰۰
  Armenia Premier League
Alashkert
۱
۱
Pyunik Yerevan
Finished
۱۴:۳۰
FC Ararat Yerevan
۰
۱
FC Ararat-Armenia
inprogress
۱۹:۳۰
Noravank
۳
۲
BKMA Yerevan
Finished
۱۴:۳۰
FC Urartu Banants Yerevan
۲
۰
FC Van Charencavan
Finished
۱۷:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Universidad O&M FC
۱
۰
San Cristobal
Finished
۰۲:۳۰
  Chile Segunda Division
Trasandino Los Andes
۱
۰
Iberia
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Agropecuario
۱
۱
Brown de Adrogue
Finished
۰۳:۴۰
Independiente Rivadavia
۲
۰
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۱:۳۰
  Germany DFB Pokal Women
VfL Wolfsburg (W)
۳
۰
1. FFC Turbine Potsdam (W)
inprogress
۱۹:۱۵
  Japan L1 League Women
Cerezo Osaka Sakai (W)
۱
۰
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
NGU Nagoya FC (W)
۱
۱
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۸:۳۰
Nittaidai Nippon Scu (W)
۱
۰
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
FC Seagulls Yokohama (W)
۳
۰
Angeviolet Hiroshima (W)
Finished
۱۰:۳۰
  England National League
Wrexham
۴
۵
Grimsby Town
Finished
۱۶:۰۰
  England League 2
Mansfield Town
۰
۲
Port Vale
inprogress
۱۹:۳۰
  Japan J2 League
Roasso Kumamoto
۱
۱
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۱
۱
Omiya Ardija
Finished
۱۳:۳۰
  Chile Primera Division
Curico Unido
۳
۰
Coquimbo Unido
Finished
۰۵:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Seoul E-Land FC
۰
۱
Daejeon Citizen
Finished
۱۴:۰۰
FC Anyang
۱
۰
Gyeongnam FC
Finished
۱۴:۰۰
Busan I. Park
۰
۳
Gwangju FC
Finished
۱۱:۳۰
  Poland III Liga
Legia Warsaw II
۲
۲
Ursus Warsawa
Finished
۱۴:۳۰
Cracovia Krakow II
۱
۱
Wisloka Debica
Finished
۱۵:۳۰
Foto-Higiena Gac
۲
۳
Piast Zmigrod
Finished
۱۶:۳۰
Blekitni Stargard
۱
۲
Unia Janikowo
Finished
۱۷:۳۰
GKS Przodkowo
۰
۱
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
Finished
۱۸:۳۰
Jarota Jarocin
۱
۰
Stolem Gniewino
inprogress
۱۹:۳۰
Rekord Bielsko-Biala
۲
۲
MKP Carina Gubin
Finished
۱۷:۳۰
Avia Swidnik
۳
۰
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
inprogress
۱۹:۳۰
Baltyk Gdynia
۲
۱
ZKS Kluczevia
Finished
۱۴:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۰
۰
KSZO Ostrowiec
inprogress
۱۹:۳۰
Olimpia Grudziadz
۵
۱
KS Polonia Sroda Wlkp
inprogress
۱۹:۳۰
LKS Lodz II
۳
۲
Unia Skierniewice
Finished
۱۳:۳۰
GKS Wikielec
۳
۰
MLKS Wissa Szczuczyn
Finished
۱۴:۳۰
Mlks Znicz Biala Piska
۴
۱
Sokol Aleksandrow
Finished
۱۸:۳۰
CKS Chelmianka Chelm
۰
۰
Siarka Tarnobrzeg
inprogress
۱۹:۳۰
Korona Rzeszow
۲
۰
Unia Tarnow
inprogress
۱۹:۳۰
Sokol Kleczew
۱
۱
Starogard Gdanski
inprogress
۱۹:۳۰
MKS Pilica Bialobrzegi
۳
۱
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
Finished
۱۵:۳۰
Sleza Wroclaw
۴
۲
Polonia Bytom
Finished
۱۶:۳۰
Zaglebie Lubin II
۵
۱
Gornik Zabrze II
Finished
۱۸:۳۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
۰
۰
Baltyk Koszalin
inprogress
۱۹:۳۰
MKS Kluczbork
۱
۲
Odra Wodzislaw
inprogress
۱۹:۳۰
Stal Brzeg
۳
۰
Karkonosze Jelenia Gora
inprogress
۱۹:۳۰
Gwarek Tarnowskie Gory
۰
۰
Warta Gorzow
inprogress
۱۹:۳۰
Pelikan Lowicz
-
-
Polonia Warszawa
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Lechia Zielona Gora
۳
۰
LKS Goczalkowice Zdroj
Finished
۱۶:۳۰
MKS Podlasie Biala Podlaska
۱
۰
Tomasovia Tomaszow
Finished
۱۷:۳۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
۲
۰
Miedz Legnica ll
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Perth Glory NPL
۱
۰
Cockburn City
Finished
۱۴:۳۰
Armadale
۰
۱
Inglewood United
Finished
۱۱:۳۰
Perth
۱
۳
Bayswater City
Finished
۱۳:۳۰
Stirling Lions
۰
۱
Floreat Athena
Finished
۱۳:۳۰
Perth RedStar FC
۴
۲
Sorrento SC
Finished
۱۱:۳۰
  Belarus Premier League
Shakhtyor Soligorsk
-
-
FC Vitebsk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Torpedo Zhodino
۳
۴
Dinamo Minsk
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Brest
۰
۳
BATE Borisov
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane City
۲
۲
Peninsula Power
Finished
۰۹:۳۰
Queensland Lions SC
۸
۰
Capalaba
Finished
۱۳:۳۰
Eastern Suburbs
۰
۰
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۱:۴۵
  Kenya Premier League
Kenya Police FC
۲
۱
Posta Rangers FC
Finished
۱۴:۳۰
Ulinzi Stars
۰
۰
Bandari
Finished
۱۴:۳۰
Mathare United
۰
۲
Tusker
Finished
۱۶:۳۰
Sofapaka
۱
۰
Vihiga Bullets
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
3 de Febrero
۰
۰
Rubio nu
Finished
۰۲:۰۰
Sportivo Luqueno
۱
۱
Pastoreo FC
Finished
۰۴:۱۵
Atyra FC
۰
۱
2 de Mayo
inprogress
۱۸:۳۰
Club General Martin Ledesma
۰
۲
Sportivo Trinidense
inprogress
۱۸:۳۰
  Ecuador Serie A
Gualaceo SC
۱
۴
Aucas
Finished
۰۴:۳۰
  Japan J3 League
Giravanz Kitakyushu
۰
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۹:۳۰
  Venezuela Primera Division
Estudiantes de Mérida
۲
۰
Mineros de Guayana
Finished
۰۴:۰۰
Aragua FC
۰
۱
Portuguesa FC
Finished
۰۱:۴۵
  Australia Western Australia State League 1
Murdoch University Melville
۱
۱
Quinns FC
Finished
۱۴:۳۰
Subiaco AFC
۰
۰
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Fremantle City FC
۰
۱
Kingsway Olympic
Finished
۱۱:۳۰
Mandurah City
۹
۲
Forrestfield United
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City
۲
۳
Dianella White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
UWA Nedlands
۰
۳
Western Knights SC
Finished
۱۱:۳۰
  Greece Super League Women
FC PAOK Thessaloniki (W)
۲
۰
Neoi Ergoteli (W)
Finished
۱۸:۰۰
Larissa (W)
۴
۰
Avantes Chalkida (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Kenya National Super League
Shabana FC
۱
۱
Muranga Seal
Finished
۱۴:۳۰
Naivas FC
۱
۰
Fortune Sacco
Finished
۱۶:۳۰
Mully Children Family
۲
۰
SS Assad
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Adamstown Rosebud FC
۳
۴
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Maitland
۰
۰
Lambton Jaffas FC
Cancelled
۰۹:۳۰
Weston Workers
۲
۲
Newcastle Olympic
Finished
۰۹:۰۰
  Australia NPL Capital Territory
O'Connor Knights
۴
۳
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
Monaro Panthers FC
۶
۰
Belconnen United
Finished
۱۲:۱۵
  Singapore Premier League
Hougang United FC
۳
۱
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۴:۰۰
Tanjong Pagar United FC
۴
۲
Tampines Rovers FC
Finished
۱۴:۰۰
  Australia New South Wales League One
NWS Spirit
۲
۲
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۴:۰۰
St George City FA
۰
۰
Central Coast Mariners Academy NPL
Finished
۱۳:۳۰
SD Raiders FC
۲
۰
Hills United Brumbies
Finished
۱۳:۳۰
Blacktown Spartans
۲
۱
Northern Tigers
Finished
۱۳:۳۰
Hakoah Sydney City East
۰
۶
St. George Saints
Finished
۱۳:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۳
۰
Mounties Wanderers
Finished
۱۳:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
FK Fyllingsdalen
۱
۱
Lokomotiv Oslo
Finished
۱۵:۰۰
Grei
۰
۱
Nordstrand
inprogress
۱۹:۳۰
Stabaek IF II
۱
۶
FC Lyn Oslo
Finished
۱۸:۳۰
Froya
۲
۰
Oppsal
Finished
۱۶:۳۰
Os Turnforening
۴
۱
IL Sandviken
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Mjallby AIF
۱
۱
Kalmar FF
Finished
۱۷:۳۰
BK Hacken
۲
۱
IK Sirius FK
inprogress
۱۹:۳۰
IFK Goteborg
۲
۰
GIF Sundsvall
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
Sevilla Atletico
-
-
Linares Deportivo
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
UCAM Murcia
-
-
FC Barcelona B
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sanluqueno
-
-
Villarreal CF B
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Albacete Balompie
-
-
UE Costa Brava
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
CE Sabadell
-
-
Algeciras CF
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
San Fernando Club Deportivo
-
-
CD Atletico Baleares
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Real Balompedica Linense
-
-
FC Andorra
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
CD Alcoyano
-
-
Gimnastic de Tarragona
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Castellon
-
-
UE Cornella
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Norway 2. Division Group 1
Sotra Sportsklubb
۱
۲
Egersund IK
Finished
۱۵:۳۰
Moss
۲
۱
Strommen IF
inprogress
۱۸:۳۰
Kvik Halden FK
۱
۱
Staal Jørpeland
Finished
۱۶:۳۰
Oygarden FK
۲
۱
Oern-Horten
Finished
۱۵:۳۰
Notodden FK
۰
۴
Flekkeroy IL
Finished
۱۸:۳۰
Ullern
۰
۳
FK Arendal
Finished
۱۷:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Baghdad FC
۰
۱
Al Minaa
Finished
۱۷:۳۰
Al Naft SC
۲
۲
AL Zawraa SC
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Esiliiga B
FC Tallinn
۲
۲
Tartu Kalev
Finished
۱۶:۳۰
Laanemaa JK Haapsalu
۲
۲
Tartu JK Welco
Finished
۱۵:۳۰
Tabasalu Charma
۵
۱
Tartu JK Tammeka II
Finished
۱۶:۳۰
Raplamaa JK
۱
۴
Nomme Kalju II
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland 2. Deild
IR Reykjavik
۱
۱
Magni
inprogress
۱۸:۳۰
Aegir
۳
۰
KF Fjardabyggd Eskifjordur
Finished
۱۸:۳۰
KF Fjallabyggdar
-
-
Throttur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Ceske Budejovice U19
۱
۳
Fastav Zlin U19
Finished
۱۴:۳۰
FC Slovacko U19
۳
۳
Meteor Praha VIII U19
Finished
۱۴:۳۰
Viktoria Plzen U19
۱
۲
Slavia Prague U19
Finished
۱۳:۳۰
Opava U19
۲
۱
Banik Ostrava U19
Finished
۱۲:۴۵
Zbrojovka Brno U19
۱
۵
Sparta Prague U19
Finished
۱۶:۰۰
Sigma Olomouc U19
۶
۱
Pribram U19
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Chivas Guadalajara (W)
۱
۱
Monterrey (W)
Finished
۰۶:۳۶
  United States NWSL
Orlando Pride SC (W)
۲
۲
Washington Spirit (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Japan J4 League
FC Osaka
۳
۲
Kochi United SC
Finished
۰۸:۳۰
Suzuka Unlimited
۰
۲
Verspah Oita
Finished
۰۸:۳۰
Kagura Shimane FC
۰
۱
Veertien Mie
Finished
۰۸:۳۰
Criacao Shinjuku
۱
۳
Honda Lock
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۲
۲
Logan Lightning (W)
Finished
۰۷:۰۰
Capalaba (W)
۲
۱
Souths United NPL (W)
Finished
۱۳:۰۰
Peninsula Power (W)
۰
۰
Western Pride FC (W)
inprogress
۱۱:۳۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Manningham United Blues U21
۱
۲
Langwarrin U21
Finished
۰۷:۳۰
Werribee City U21
۰
۱
Moreland Zebras U21
Finished
۰۷:۱۵
Brunswick City SC U21
۲
۱
Goulburn Valley Suns U21
Finished
۰۷:۳۰
North Geelong U21
۹
۱
Moreland City U21
Finished
۰۷:۱۵
  Australia NPL Victoria Women
Alamein FC (W)
۱
۲
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
South Melbourne (W)
۹
۰
Bayside Utd (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Sweden Superettan
Osters IF Vaxjo
۲
۰
Jonkopings Sodra
Finished
۱۷:۳۰
Vasteras SK FK
۲
۲
Halmstads BK
Finished
۱۷:۳۰
AFC Eskilstuna
۱
۰
Ostersunds FK
inprogress
۱۹:۳۰
IK Brage Borlange
۲
۱
Norrby IF
Finished
۱۵:۳۰
Trelleborgs FF
۱
۱
Landskrona Bois
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
SV Stuttgarter Kickers
۲
۰
SV Oberachern
Finished
۱۸:۰۰
FV Ravensburg
۲
۱
1.fc Bruchsal
Finished
۱۸:۰۰
FC Astoria Walldorf II
۴
۲
FC Nottingen
Finished
۱۸:۰۰
FC 1908 Villingen
۱
۲
TSV Ilshofen
Finished
۱۸:۰۰
SGV Freiberg
۷
۱
FV Lorrach-Brombach
Finished
۱۸:۰۰
SV Linx
۲
۳
Freiburger FC
Finished
۱۸:۰۰
Rielasingen-Arlen
۱
۰
1. FC Pforzheim 1896
Finished
۱۸:۰۰
Neckarsulm Sport Union
۰
۲
Sportfreunde Dorfmerkingen
Finished
۱۸:۰۰
SSV Reutlingen 05
۴
۲
Goeppinger SV
Finished
۱۸:۰۰
TSG Backnang
۴
۳
FSV 08 Bissingen
Finished
۱۸:۰۰
  Uzbekistan Super League
FK Kokand 1912
۱
۳
PFK Qizilqum
inprogress
۱۸:۳۰
Nasaf Qarshi
۰
۰
Dinamo Samarqand
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Sogdiyona Jizzax
۰
۰
Pakhtakor Tashkent
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Grebbestads IF
۱
۳
Stenungsunds IF
Finished
۱۵:۳۰
Angered BK
۲
۱
IFK Kumla FK
Finished
۱۶:۳۰
  Norway Eliteserien
Stromsgodset IF
-
-
Viking Stavanger
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ham-Kam
۱
۲
Odds Ballklubb
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Stirling Macedonia U20
۰
۱
Floreat Athena U20
Finished
۱۱:۳۰
Perth RedStar U20
۶
۱
Sorrento U20
Finished
۰۹:۳۰
Armadale U20
۳
۲
Inglewood United U20
Finished
۰۹:۳۰
Balcatta U20
۲
۵
Gwelup Croatia U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth U20
۳
۱
Bayswater City U20
Finished
۰۹:۳۰
  Thailand Thai League 2
Trat FC
۳
۳
Lampang FC
Finished
۱۵:۳۰
  Hungary U19 1st Division
Gyori ETO FC U19
۲
۱
Vasas Budapest U19
Finished
۱۳:۳۰
Diosgyori U19
۲
۵
Kecskemeti TE U19
Finished
۱۵:۰۰
Kisvarda FC U19
۱
۰
Nyiregyhaza U19
Finished
۱۲:۳۰
Pecsi MFC U19
۶
۱
Ujpesti TE U19
Finished
۱۴:۳۰
  Malaysia Liga M3
Malaysia University
۰
۰
KSR Sains
Finished
۱۳:۱۵
Real Chukai
۳
۲
Harini KS FC
Finished
۱۳:۱۵
PIB FC
۱
۰
Kijang Rangers FC
Finished
۱۳:۱۵
BRM FC
۱
۱
Bukit Tambun FC
Finished
۱۷:۱۵
  Scotland Amateur League
Darvel FC
۰
۲
Tranent Juniors
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Lillehammer
۱
۱
Honefoss BK
Finished
۱۸:۳۰
Foerde
۲
۰
Raufoss 2
Finished
۱۵:۳۰
Floro SK
۲
۰
Volda
inprogress
۱۸:۳۰
FK Toten
۱
۳
Elverum
inprogress
۱۸:۳۰
  Iceland Cup Women
FH Hafnarfjodour (W)
۰
۱
Stjarnan (W)
Finished
۱۸:۳۰
IA Akranes (W)
۰
۶
KR Reykjavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Luxembourg National Division
FC Jeunesse Junglinster
۱
۱
Wiltz
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal
Prozis / Vilaverdense FC
۰
۰
Maritimo Funchal II
Finished
۱۷:۳۰
SC Salgueiros
۰
۰
Leca FC
Finished
۱۷:۳۰
Paredes
۱
۰
ARS Martinho
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Deportivo La Coruna
-
-
Unionistas de Salamanca CF
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Racing de Ferrol
-
-
Inter de Madrid
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Zamora
-
-
Real Valladolid B
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
CD Calahorra
-
-
Talavera
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Real Union Club de Irun
-
-
CD Tudelano
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
CD Badajoz
-
-
Rayo Majadahonda
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Cultural Leonesa
-
-
UD Logrones
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SD Logrones
-
-
Celta de Vigo B
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  France Division 1 Women
Fleury 91 FC (W)
۴
۲
St Etienne (W)
Finished
۱۷:۰۰
Soyaux Asj (W)
۲
۰
EA Guingamp (W)
Finished
۱۷:۰۰
Dijon FC (W)
۲
۲
Stade Reims (W)
Finished
۱۷:۰۰
Gpso 92 Issy (W)
۲
۵
Montpellier (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Estonia Esiliiga
Harju Jalgpallikool
۴
۲
FC Elva
Finished
۱۶:۳۰
JK Nomme United
۲
۲
Ida-Virumaa FC Alliance
Finished
۱۶:۳۰
JK Tulevik Viljandi
۰
۳
Viimsi JK
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Manly United FC U20
۱
۲
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۱۱:۳۰
Mt Druitt Town Rangers U20
۰
۰
Blacktown City U20
Finished
۰۶:۳۰
Marconi Stallions U20
۰
۵
Sydney FC U20
Finished
۱۱:۱۵
  Republic of Korea K3 - League
Changwon City
۰
۱
Yangju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Mokpo City
۲
۳
Gangneung City
Finished
۱۰:۳۰
Gimhae City
۲
۰
Cheongju City FC
Finished
۱۴:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Seoul Jungnang
۱
۲
Pyeongchang FC
Finished
۰۸:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Toronto FC II
۲
۶
Chicago Fire FC II
Finished
۰۳:۳۰
New England Revolution II
۱
۰
Philadelphia Union II
Finished
۰۳:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
VfB Lubeck II
۴
۵
TSV Altenholz
Finished
۱۶:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
FK Kyran
۱
۳
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۶:۳۰
Kairat Academy 2
۲
۲
Akademiya Ontyustik
Finished
۱۵:۳۰
FK Ekibastuz
۰
۰
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۵:۳۰
FC Okzhetpes
۶
۰
FK Shakhtar Bulat
Finished
۱۵:۳۰
FK Baykonur Kyzylorda
۰
۴
Zhenys
Finished
۱۶:۳۰
FC Astana Reserves
۵
۲
FK Igilik
Finished
۱۲:۳۰
FK Taraz Karatau 2
۳
۰
Yassy Turkistan
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
FC Bavois
۱
۳
Rapperswil Jona
Finished
۱۸:۳۰
YF Juventus Zurich
۱
۱
FC Black Stars
inprogress
۱۸:۳۰
SC Cham
۳
۱
Young Boys II
Finished
۱۸:۳۰
SC Bruhl St. Gallen
۴
۱
FC Sion II
Finished
۱۸:۳۰
Breitenrain
۱
۰
Stade Nyonnais
inprogress
۱۸:۳۰
AC Bellinzona
۲
۰
Chiasso
Finished
۱۸:۳۰
Etoile Carouge FC
۰
۱
Zurich II
inprogress
۱۸:۳۰
  Iceland 3. Deild
Vaengir Jupiters
۲
۲
KFG Gardabaer
inprogress
۱۸:۳۰
Sindri
۲
۱
Kormakur/hvot
Finished
۱۷:۳۰
Vidir Gardur
۴
۱
KFS Vestmennaeyjar
inprogress
۱۹:۳۰
Kari Akranes
۰
۲
Dalvik/Reynir
inprogress
۲۰:۰۰
  Iceland 1. Deild
IF Vestri
۳
۳
Thor Akureyri
inprogress
۱۸:۳۰
UMF Grindavik
۱
۰
Fylkir Reykjavik
Finished
۱۸:۳۰
Grotta
۵
۱
KV Vesturbaer
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
SV Pullach
۳
۲
FC Unterfohring
Finished
۱۶:۳۰
VFB Hallbergmoos
۳
۰
SV Fortuna Regensburg
Finished
۱۸:۳۰
TSV 1865 Dachau
۱
۰
1. FC Sonthofen
inprogress
۱۸:۳۰
  Finland Kolmonen
Espa
۱
۶
EPS Reservi
Finished
۱۶:۰۰
PaiHa
۲
۱
TPS II
Finished
۱۶:۳۰
SIF
۱
۳
VPS-j
Finished
۱۵:۳۰
SaPa
۰
۲
FC Espoo
Finished
۱۷:۳۰
POHU
۱
۶
MPS
Finished
۱۷:۳۰
MYPA
۴
۰
KoPa
Finished
۱۶:۳۰
TPK
۱
۲
PIF Parainen II
inprogress
۱۹:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Torku Konyaspor U19
۱
۰
Alanyaspor U19
Finished
۱۴:۳۰
Gaziantep BB U19
۳
۴
Altay U19
Finished
۱۶:۳۰
Goztepe SK U19
۴
۰
Giresunspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Antalyaspor U19
۱
۱
Adana Demirspor U19
Finished
۱۶:۳۰
Istanbulspor U19
۱
۲
Tuzlaspor U19
Finished
۱۶:۳۰
Keciorengucu U19
۰
۵
Kocaelispor U19
Finished
۱۶:۳۰
Fatih Karagumruk U19
۳
۳
Istanbul Basaksehir FK U19
Finished
۱۷:۳۰
Menemenspor U19
۳
۲
Samsunspor U19
Finished
۱۶:۳۰
Umraniyespor U19
۵
۰
Eyupspor U19
Finished
۱۶:۳۰
Caykur Rizespor U19
۱
۱
Galatasaray U19
Finished
۱۶:۳۰
Manisa U19
۵
۱
Adanaspor FK U19
Finished
۱۶:۳۰
Bursaspor U19
۲
۱
Boluspor U19
Finished
۱۶:۳۰
Bandirmaspor U19
۱
۲
MKE Ankaragucu U19
Finished
۱۶:۳۰
Yeni Malatyaspor U19
۱
۲
Hatayspor U19
Finished
۱۶:۳۰
Kayserispor U19
۱
۲
Trabzonspor U19
Finished
۱۶:۳۰
  Nepal C Division
Sanepa Club
۱
۱
Birgunj Youth Academy
Finished
۱۱:۳۰
Pulchowk SC
۳
۱
Sports Academy Sangha
Finished
۱۴:۴۵
  Australia FFA Cup
Devonport City
۱
۰
Kingborough Lions
Finished
۰۹:۰۰
Olympia FC Warriors
۱
۶
South Hobart
Finished
۱۳:۰۰
  Denmark 1st Division
Esbjerg F.B.
۲
۲
Jammerbugt FC.
Finished
۱۷:۰۰
Koge
۴
۴
Hobro
Finished
۱۷:۰۰
Fremad Amager
۱
۴
Vendsyssel FF
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Serie C
Sao Jose PA
۱
۱
FC Atletico Cearense
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
TVD Velbert
۱
۳
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۱۸:۳۰
Schwarz Weiss Essen
-
-
SSVg Velbert
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
FBK Balkan
۰
۱
Hogsby IK
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Hertha Wiesbach
۲
۰
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۸:۰۰
VfR Wormatia Worms
۴
۰
FC Karbach
Finished
۱۶:۳۰
TUS Koblenz
۳
۰
FV Diefflen
Finished
۱۶:۳۰
FSV Salmrohr 1921
۱
۱
FV Eppelborn
Finished
۱۸:۰۰
TSV Emmelshausen
۱
۱
FSV Jagersburg
Finished
۱۸:۰۰
FV Engers 07
۳
۳
Arminia Ludwigshafen
Finished
۱۸:۰۰
Sportfreunde Eisbachtal
۷
۱
TSG Pfeddersheim
inprogress
۱۸:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
ACV Assen
۰
۲
Excelsior 31
Finished
۱۷:۰۰
HSV ODIN '59
۳
۳
Harkemase Boys
Finished
۱۷:۰۰
  Slovakia U19 Liga
FK Poprad U19
۱
۲
MFK Zemplin Michalovce U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Dukla Banska Bystrica U19
۱
۰
FK Senica U19
Finished
۱۳:۳۰
Slovan Bratislava U19
۴
۱
FC Petrzalka U19
Finished
۱۳:۳۰
Spartak Trnava U19
۴
۰
FC Nitra U19
Finished
۱۳:۳۰
MFK Ruzomberok U19
۰
۲
AS Trencin U19
Finished
۱۳:۳۰
MSK Zilina U19
۲
۲
Zp Sport Podbrezova U19
Finished
۱۳:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
Kfum Kobenhavn
۲
۰
Koge Nord FC
Finished
۱۶:۳۰
Skovshoved
۲
۱
AB Tarnby
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
B93 Kopenhagen (W)
۳
۰
Sundby (W)
Finished
۱۶:۳۰
Fortuna Hjorring (W)
۲
۰
Kolding IF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Varde (W)
۱
۵
Aalborg Bk (W)
Finished
۱۵:۳۰
AGF Aarhus (W)
۲
۰
Odense Q (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
Tarup-Paarup IF
۳
۱
Aarhus Fremad II
Finished
۱۵:۳۰
B 1909
۳
۲
OKS
Finished
۱۶:۳۰
Varde
۰
۰
Marienlyst
inprogress
۱۷:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
NJS (W)
۰
۱
ONS Oulu (W)
Finished
۱۵:۳۰
HJK Helsinki (W)
۱
۲
KuPs (W)
Finished
۱۵:۳۰
HPS (W)
۵
۰
Ilves Tampere (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Funnefoss/Vormsund
۲
۱
FK Senja Silsand
Finished
۱۵:۳۰
Mjoendalen 2
۶
۰
Bossekop UL
Finished
۱۷:۳۰
  United States USL League Two
Texas United
۲
۲
Mississippi Brilla
Finished
۰۴:۳۰
Ocean City Noreasters
۲
۱
Philadelphia Lone Star FC
Finished
۰۳:۳۰
Seacoast United Phantoms
۴
۰
Western Mass Pioneers
Finished
۰۳:۳۰
Midwest United (W)
۱
۰
Lansing City
Finished
۰۳:۳۰
  Romania Liga III Play Offs
CS Minaur Baia Mare
۱
۱
Metalurgistul Cugir
inprogress
۱۹:۰۰
Dante Botosani
۱
۱
CSM Focsani
inprogress
۱۹:۰۰
CS Afumati
۰
۱
CS Tunari
inprogress
۱۹:۰۰
CSM Slatina
۱
۰
FC Pucioasa
inprogress
۱۹:۰۰
AFC Odorheiu Secuiesc
۰
۰
Viitorul Daesti
inprogress
۱۹:۰۰
ACS Dumbravita
۱
۰
CSM Cetate Deva
inprogress
۱۹:۰۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۰
۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
inprogress
۱۹:۰۰
CS Hunedoara
۰
۰
Club Atletic Oradea
inprogress
۱۹:۰۰
Otelul Galati
۱
۰
ACS Foresta Suceava
inprogress
۱۹:۰۰
  Germany Oberliga Hessen
Hadamar
۲
۲
SV Neuhof
Finished
۱۷:۳۰
SC Hessen Dreieich
۲
۱
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۷:۳۰
FC Eddersheim
۲
۳
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۷:۳۰
VFB Ginsheim
۲
۰
FC Hanau 93
Finished
۱۶:۳۰
SC Waldgirmes
۳
۱
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۷:۳۰
  Norway Toppserien Women
Valerenga (W)
۱
۱
Rosenborg BK (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Gamma Ethniki
Makedonikos FC
۲
۱
Ilioupoli GS
inprogress
۱۸:۳۰
Proodeftiki FC
۴
۰
Iraklis Larissa
inprogress
۱۸:۳۰
Agrotikos Asteras
۱
۳
Panachaiki
inprogress
۱۸:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Eidsvold TF
۲
۱
Levanger FK
Finished
۱۷:۳۰
IL Hodd Ulsteinvik
۲
۰
Alta IF
Finished
۱۵:۳۰
Kjelsas Oslo
۴
۰
Gjovik-Lyn
Finished
۱۸:۳۰
Ullensaker Kisa IL
۴
۲
Baerum SK Sandvika
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Sola
۲
۲
Djerv 1919
Finished
۱۷:۳۰
Stord Sunnhordland FK
۱
۴
Vidar
Finished
۱۶:۳۰
Brann 2
۲
۰
IL Brodd
Finished
۱۷:۳۰
Bjarg
۳
۰
Bremnes
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey Bayanlar Ligi Women
Fatih Karagumruk (W)
۱
۰
Fenerbahce (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Regionalliga Playoffs
BFC Dynamo Berlin
۰
۲
VfB Oldenburg
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Warners Bay FC (W)
۲
۴
Newcastle Olympic (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Fiji Cup
Ba FC
۲
۱
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۸:۳۰
Lautoka
۱
۰
Rewa FC
Finished
۱۲:۳۰
Nadroga
۲
۰
Nasinu FC
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Burleigh Heads
۵
۱
Tallebudgera Valley FC
Finished
۱۱:۳۰
The Lakes
۷
۲
Centenary Stormers
Finished
۱۲:۳۰
Pine Hills
۴
۰
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۲:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Follo Fotball Ski
۱
۱
FK Eik Tonsberg
Finished
۱۶:۳۰
Sarpsborg 08 2
۱
۴
Pors Grenland
Finished
۱۶:۳۰
Halsen
۴
۲
Express
Finished
۱۷:۳۰
Fredrikstad 2
۳
۱
Randesund
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
۰
۲
Torgelower SV Greif
Finished
۱۵:۳۰
  Macao 1st Division
Monte Carlo
۰
۳
Chao Pak Kei (CPK)
Finished
۱۵:۳۰
CD Lun Lok
۴
۳
Cheng Fung
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FC International Leipzig
۴
۰
FC Carl Zeiss Jena II
Finished
۱۶:۳۰
FC Einheit Rudolstadt
۱
۱
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۶:۳۰
FSV Wacker Nordhausen
۰
۲
SV Blau-Weiss Zorbau
Finished
۱۶:۳۰
  Malawi Super League
Blue Eagles
۰
۰
Kamuzu Barracks
Finished
۱۷:۰۰
MAFCO
۳
۰
Rumphi United
Finished
۱۷:۰۰
Big Bullets
۳
۱
Silver Strikers
Finished
۱۷:۰۰
  South Africa Nedbank Cup
Mamelodi Sundowns FC
-
-
Marumo Gallants FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC Botev Plovdiv 1912
۰
۰
Beroe Stara Zagora
inprogress
۲۰:۰۰
  Nigeria Premier League
Enyimba
۱
۰
Nasarawa United
inprogress
۱۹:۳۰
Niger Tornadoes
۰
۰
Lobi Stars
inprogress
۱۹:۳۰
Dakkada FC
۱
۱
Rivers United Dolphins
inprogress
۱۹:۳۰
Sunshine Stars FC
۰
۰
Katsina United FC
inprogress
۱۹:۳۰
Heartland FC Owerri
۰
۱
Shooting Stars 3SC
inprogress
۱۹:۳۰
MFM - Mountain of Fire and Miracles FC
۳
۱
Gombe United
Finished
۱۹:۳۰
Plateau United
۲
۰
Enugu Rangers
inprogress
۱۹:۳۰
Remo Stars
۱
۲
Kano Pillars
inprogress
۱۹:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
SC Sparkasse Elin Weiz
۰
۱
WAC Amateure Sankt Andre II
inprogress
۱۹:۰۰
WSG Hertha Wels
۵
۱
SC Gleisdorf
inprogress
۱۸:۳۰
Ried II
۰
۱
SV Allerheiligen
inprogress
۱۹:۳۰
ATSV Stadl-Paura
۰
۰
FC Wels
inprogress
۱۹:۳۰
  Austria Landesliga
Post SV Wien
۰
۳
FC Stadlau
inprogress
۱۸:۳۰
KAC 1909
۰
۱
ASK Klagenfurt
inprogress
۱۹:۰۰
Sportunion Mauer
۰
۲
SR Donaufeld
Finished
۱۶:۳۰
SV Donau
۰
۰
SV Wienerberger
Finished
۱۸:۳۰
SC Retz
۰
۰
SC Ortmann
inprogress
۱۹:۳۰
SV Frauental
۲
۱
SC Stadtwerke Bruck/Mur
inprogress
۱۹:۳۰
ASK Horitschon
۰
۱
Saint Margarethen
inprogress
۲۰:۰۰
  Switzerland Division 1 Women
Luzern (W)
۳
۰
Young Boys Berna (W)
inprogress
۱۸:۳۰
FC St. Gallen Staad (W)
۰
۱
FC Aarau (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Slovakia 3. Liga
FK Poprad
۲
۱
Slavia TU Kosice
Finished
۱۸:۳۰
Povazska Bystrica
۰
۰
FK Marcelova
inprogress
۱۹:۳۰
FK Pokrok Sez Krompachy
۰
۰
OSK Rudnany
inprogress
۱۹:۳۰
FK Spisska Nova Ves
۰
۰
MFK Vranov nad Topl'ou
inprogress
۱۹:۳۰
Slovan Giraltovce
۰
۱
Ofk-Sim Raslavice
inprogress
۱۹:۳۰
SK Tomasov
۰
۱
TJ Rovinka
inprogress
۱۹:۳۰
FK Slovan Duslo Sala
۲
۰
FK Nove Zamky
inprogress
۱۹:۳۰
OK Castkovce
۲
۰
OFK Malzenice
inprogress
۱۹:۳۰
Spartak Myjava
۰
۰
TJ Druzstevnik Velke Ludince
inprogress
۱۹:۳۰
SKM Liptovsky Hradok
۱
۰
TJ Tatran Oravske Vesele
inprogress
۱۹:۳۰
  Austria Regionalliga East
FCM Traiskirchen
۱
۰
ASV Drassburg
Finished
۱۷:۳۰
  Algeria Division 1
MC Alger
۰
۰
JS Kabylie
inprogress
۲۰:۱۵
  Lithuania II Lyga
FK Utenis Utena
۳
۲
FK Silute
Finished
۱۶:۳۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Mindil Aces
۲
۰
Port Darwin FC
Finished
۱۱:۰۰
Casuarina FC
۳
۰
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Tasmania Championship
New Town Eagles
۰
۲
Hobart United
Finished
۰۸:۳۰
  Cambodia Cup
Phnom Penh Crown
۲
۱
Visakha FC
Finished
۱۶:۰۰
  Australia Capital Territory NPL 2
White Eagles FC
۸
۰
Wagga City Wanderers
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۵
۲
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۱۵
Monaro Panthers U23
۱
۳
Belconnen United U23
Finished
۰۹:۴۵
  Australia NPL South Australia Women
Adelaide Comets (W)
۸
۲
Adelaide City (W)
Finished
۱۲:۱۵
West Adelaide (W)
۰
۰
FFSA NTC (W)
Finished
۱۲:۱۵
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
Jablonec B
۰
۰
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۲:۴۵
Slovan Liberec B
۰
۱
FK Prepere
Finished
۱۳:۰۰
Slovan Velvary
۰
۰
Hradec Kralove B
inprogress
۱۹:۳۰
Usti N Orlici
۰
۳
FK Chlumec
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland IV Liga
Granit Roztoka
۵
۲
Iskra Ksieginice
Finished
۱۳:۳۰
KTS-K Luzino
۳
۰
Kaszubia Koscierzyna
Finished
۱۳:۳۰
Blekitni Orneta
۷
۱
Zatoka Braniewo
Finished
۱۸:۳۰
Bytovia Bytow
-
-
Jaguar Gdansk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
LKS Wislanka Grabie
۰
۰
Dalin Myslenice
inprogress
۱۹:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Mallbackens IF (W)
۴
۰
Team TG FF (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ifo Bromolla IF (W)
۱
۱
IK Uppsala (W)
Finished
۱۷:۳۰
Alvsjo AIK (W)
۰
۴
Vaxjo (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sundsvall (W)
۱
۲
Jitex BK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bergdalens IK (W)
۰
۳
IFK Norrkoping (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Hong Kong Cup Women
Kitchee (W)
۲
۰
Standard Perpetual MLFA (W)
Finished
۱۵:۰۰
Wofoo Tai Po (W)
۲
۲
Citizen AA (W)
Finished
۱۹:۰۰
Happy Valley (W)
۰
۱
Shatin (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
CA Fenix
-
-
CA Ituzaingo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۵
Deportivo Armenio
-
-
Comunicaciones de Bueno Aires
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۵
  France National 2, Group C
Toulon Var
-
-
GOAL FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
St. Priest
-
-
Jura Sud Foot
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Poggibonsi
۱
۰
US Gavorrano
inprogress
۲۰:۰۰
  Romania Liga III, Seria 5
ACS SR Municipal Brasov
۱
۰
Hermannstadt II
inprogress
۱۹:۳۰
CS Blejoi Vispeti
۰
۱
Acs Kids Tampa Brasov
inprogress
۱۹:۳۰
ACS KSE Targu Secuiesc
۰
۰
CSO Plopeni
inprogress
۱۹:۳۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
07 Vestur Sorvagur
۲
۰
Skala IF
Finished
۱۸:۳۰
  Russia Supreme Division Women
Rostov (W)
۲
۰
Chertanovo Moscow (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Zvezda 2005 Perm (W)
۰
۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
Finished
۱۲:۳۰
Zenit St Petersburg (W)
۱
۱
Rubin Kazan (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Netherlands Tweede Divisie
ASWH
۱
۵
Noordwijk
Finished
۱۸:۰۰
Tielse EC
۲
۲
Amsterdam FC
Finished
۱۸:۰۰
Scheveningen
۲
۱
Kozakken Boys
Finished
۱۸:۰۰
Rijnsburgse Boys
۲
۱
Sparta Rotterdam Reserves
Finished
۱۸:۰۰
De Treffers
۱
۱
HHC Hardenberg
Finished
۱۸:۰۰
IJsselmeervogels
۳
۰
GVVV Veenendaal
Finished
۱۸:۰۰
Excelsior Maassluis
۴
۰
SV Spakenburg
Finished
۱۸:۰۰
Quick Boys
۱
۳
Volendam Reserves
Finished
۱۸:۰۰
Koninklijke HFC
۴
۱
Katwijk
Finished
۱۸:۰۰
  Norway 1. Division Women
TIL 2020 (W)
۳
۰
Ovrevoll Hosle (W)
Finished
۱۷:۳۰
Medkila (W)
۲
۲
Grand Bodo (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Carioca U20
Madureira RJ U20
۲
۱
Bangu AC RJ U20
Finished
۱۷:۳۰
Sao Paulo FC U20
۱
۵
7 de Abril U20
Finished
۱۷:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
Academy 05
۰
۰
Akademiya Ontustyk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Marconi Stallions
۵
۳
Sydney FC U21
Finished
۱۳:۳۰
Manly United FC
۴
۱
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Altona City
۳
۰
Corio
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Victoria 2
Manningham United Blues
۱
۱
Langwarrin SC
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۹:۳۰
North Geelong Warriors
۱
۰
Moreland City FC
Finished
۰۹:۳۰
Werribee City
۰
۴
Moreland Zebras
Finished
۰۹:۳۰
  Japan L2 League Women
FC Yamato Sylphid (W)
۲
۱
Veertien Mie (W)
Finished
۰۸:۳۰
Fukuoka Anclas (W)
۰
۳
Diavorosso Hiroshima (W)
Finished
۱۱:۳۰
Norddea Hokkaido (W)
۰
۵
JFA Academy (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Finland U20 League
HJK Helsinki U20
۳
۰
IF Gnistan U20
Finished
۱۷:۳۰
KaPa U20
۰
۲
KuPS Kuopio U20
Finished
۱۵:۳۰
FC Honka U20
۰
۱
VJS Vantaa U20
inprogress
۱۹:۳۰
KaaPo U20
۴
۰
TPS U20
Finished
۱۴:۳۰
  Hungary NB I Women
MTK Hungaria FC (W)
۰
۰
Haladas Viktoria (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Melhus IL
۱
۴
Kolstad
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia I Liga Women
Dukla Banska Bystrica (W)
۰
۲
FK AS Trencin (W)
Finished
۱۸:۰۰
Union Nove Zamky (W)
۲
۰
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Portugal Liga BPI Women
Rio Ave FC (W)
۰
۲
CA Ouriense (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Racing Power (W)
۱
۰
Clube Condeixa (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
FK Drina Zvornik
۱
۲
Buducnost Pilica
inprogress
۲۰:۰۰
FK Modrica
۱
۱
FK Slavija Sarajevo
inprogress
۱۹:۳۰
Sloga Doboj
۱
۰
Omarska
inprogress
۱۹:۳۰
Sutjeska Foca
۱
۱
FK Zvijezda 09
inprogress
۱۹:۳۰
FK Zeljeznicar Banjaluka
۰
۰
FK Krupa na Vrbasu
inprogress
۱۹:۳۰
FK Borac Kozarska Dubica
۱
۱
Kozara
inprogress
۱۹:۳۰
FK Ljubic Prnjavor
۰
۰
Sloboda Novi Grad
inprogress
۱۹:۳۰
FK Podrinje
۲
۰
FK Tekstilac Derventa
inprogress
۱۹:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
Rudar Prijedor
۰
۰
HSK Zrinjski Mostar
inprogress
۱۹:۳۰
  Croatia 2. HNL
Inter Zapresic
۰
۱
NK Solin
inprogress
۲۰:۰۰
NK Dubrava Zagreb
۱
۰
NK Varazdin
inprogress
۲۰:۰۰
NK Dugopolje
۰
۰
NK Rudes Zagreb
inprogress
۲۰:۰۰
Orijent 1919
۱
۰
Opatija
inprogress
۲۰:۰۰
Kustosija
۰
۰
NK Dinamo Zagreb II
inprogress
۲۰:۰۰
NK Osijek II
۰
۰
BSK Bijelo Brdo
inprogress
۲۰:۰۰
HNK Cibalia Vinkovci
۰
۰
NK Croatia Zmijavci
inprogress
۲۰:۰۰
  Croatia 3. HNL
NK Trnje
۰
۰
NK Lucko
inprogress
۲۰:۰۰
NK Bistra
۱
۱
NK Mladost Petrinja
inprogress
۲۰:۰۰
NK OSK Otok
۰
۰
HNK Zmaj Makarska
inprogress
۲۰:۰۰
NK Udarnik Kurilovec
۰
۰
NK Vrbovec
inprogress
۲۰:۰۰
Uljanik
۱
۰
Pazinka
inprogress
۲۰:۰۰
NK Tekstilac Ravnice
۰
۰
Ponikve
inprogress
۲۰:۰۰
Zagora Unesic
۱
۰
NK Sloga Mravince
inprogress
۲۰:۰۰
  Ireland National League Women
Treaty United FC (W)
-
-
Sligo Rovers (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Cork City (W)
۰
۴
Shelbourne (W)
Finished
۱۵:۳۰
DLR Waves (W)
۰
۰
Galway (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  France National 2, Group B
Sannois Saint-Gratien
-
-
Haguenau
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
St-Maur Lusitan
-
-
Olympique St Quentin
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Metz II
-
-
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Argentina Primera A Women
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
۲
۱
El Porvenir (W)
inprogress
۱۸:۳۰
CA Estudiantes Caseros (W)
-
-
Rosario Central (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Ecuador Superliga Women
Guayaquil City (W)
۱
۱
Universidad Catolica del Ecuador (W)
inprogress
۱۹:۰۰
EL Nacional (W)
۰
۲
LDU Quito (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga North
SSV Jeddeloh
۳
۰
FC St. Pauli II
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NPL Victoria 3
Nunawading City
۴
۲
Melbourne Victory U21
Finished
۰۹:۳۰
Melbourne City NPL
۵
۰
Springvale White Eagles
Finished
۰۸:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Betis FC U20
۱
۳
CA Serranense U20
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Mineiro U20
۲
۰
Athletic Club MG U20
Finished
۱۷:۳۰
Uberlandia U20
۲
۱
Minas Boca U20
Finished
۱۷:۳۰
  Colombia Primera B
Bogota FC
۱
۱
Deportes Quindio
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Weston Workers Reserves
۱
۶
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Adamstown Rosebud Reserves
۲
۰
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۶:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Victory Reserves
۰
۱
Adelaide Raiders Reserves
Finished
۰۷:۱۵
West Adelaide Reserves
۱
۱
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Modbury Jets Reserves
۳
۲
Fulham United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۰
۲
Adelaide University SC Reserves
Finished
۱۱:۴۵
Port Adelaide Pirates Reserves
۰
۰
Playford City Patriots Reserves
Finished
۱۱:۴۵
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Sportivo Estudiantes
۲
۱
Atletico Camioneros
Finished
۰۵:۰۰
  Australia Capital Territory Premier League Women
Belconnen United (W)
۶
۱
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Samford Rangers FC
۵
۱
Holland Park Hawks
Finished
۱۲:۰۰
  Croatia U19 League
NK Osijek U19
۳
۳
NK Dugopolje U19
Finished
۱۲:۳۰
Bjelovar U19
۱
۰
HNK Gorica U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Slaven Belupo Koprivnica U19
۲
۰
NK Varazdin U19
Finished
۱۲:۳۰
  India Chennai Senior Division
RBI
۱
۲
Arrows FC
Finished
۱۳:۰۰
  Lithuania U19 League
SRC-FK Vidzgiris U19
۶
۰
FK Babrungas U19
Finished
۱۴:۳۰
  Serbia U19 League
FK Radnicki 1923 U19
۳
۲
FK Brodarac U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Partizan Belgrade U19
۲
۰
OFK Beograd U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Graficar U19
۰
۱
Cukaricki U19
Finished
۱۳:۳۰
Spartak Subotica U19
۱
۱
FK Rad Belgrade U19
Finished
۱۳:۳۰
Mava abac U19
۲
۱
Zemun U19
Finished
۱۳:۳۰
Vodovac U19
۳
۴
Crvena Zvezda U19
Finished
۱۳:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
FK Liepaja
۱
۳
Valmieras FK
Finished
۱۶:۳۰
BFC Daugava Daugavpils
۱
۲
FK Auda
Finished
۱۷:۳۰
FS Metta/Lu
۰
۰
SK Super Nova
inprogress
۲۰:۰۰
  Estonia Meistriliiga
JK Tallinna Kalev
-
-
Tallinna JK Legion
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
FC Lauterach
-
-
FC Egg
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Admira Dornbirn
۲
۲
Telfs
inprogress
۱۸:۳۰
SC Bregenz
۳
۲
RW Rankweil
inprogress
۱۸:۳۰
SC Rothis
۱
۰
FC Rotenberg
inprogress
۱۹:۳۰
VfB Hohenems
-
-
SV Austria Salzburg
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  World Friendly International Matches
India
-
-
Jordan
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  France National 2, Group D
Stade Montois
-
-
Canet Roussillon
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF
CD La Nucia
-
-
Arenas Club de Getxo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sestao River Club
-
-
Eldense
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Romania Liga III, Seria 8
Gloria Lunca Teuz Cermei
۰
۱
Frontiera Curtici
inprogress
۱۹:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
SFK Holesov
۱
۰
FC Vsetin
inprogress
۱۹:۳۰
Bzenec
۱
۲
Slavicin
Finished
۱۲:۴۵
Breclav
۲
۲
TJ Start Brno
Finished
۱۲:۴۵
Neratovice Byskovice
۳
۰
FC Chomutov
Finished
۱۲:۴۵
Sparta Kutna Hora
۴
۱
Sokol Libis
Finished
۱۲:۴۵
Havlickuv Brod
۲
۵
Sokol Tasovice
Finished
۱۳:۰۰
Hvezda Cheb
۱
۲
FC Rokycany
inprogress
۱۸:۳۰
Spartak Sobeslav
۱
۰
Slavoj Myto
inprogress
۱۹:۳۰
SK Cesky Brod
۳
۰
TJ Tatran Rakovnik
inprogress
۱۹:۳۰
1. HFK Olomouc
۰
۰
FK Nove Sady
inprogress
۱۹:۳۰
SK Slany
۱
۲
Fk Arsenal Ceska Lipa
inprogress
۱۹:۳۰
  Malaysia Premier League
Skuad Projek
۱
۵
Terengganu II
Finished
۱۶:۴۵
UITM FC
۱
۱
PDRM
Finished
۱۷:۳۰
  Austria League 1 Women
Wacker Innsbruck (W)
۱
۵
FFC Vorderland (W)
Finished
۱۶:۳۰
SKV Altenmarkt (W)
۲
۷
First Vienna FC 1894 (W)
Finished
۱۸:۱۵
  Morocco Botola Pro 2
Olympique Dcheira
-
-
TAS Casablanca
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
Lokomotiva Petrovice
۰
۹
SK Moravan Oldrisov
Finished
۱۶:۳۰
FC Irp Cesky Tesin
۱
۱
Krnov
inprogress
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
FC Gute
۳
۱
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۵:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Babrungas Plunge
۵
۰
FC Garliava
Finished
۱۵:۳۰
FK Riteriai B
۱
۱
BE1 NFA
Finished
۱۸:۳۰
Banga Gargzdai II
-
-
FK Nevezis Kedainiai
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Vilnius FK Zalgiris B
۱
۰
Marijampole City
Finished
۱۴:۳۰
Minija Kretinga
۰
۰
BFA Vilnius
inprogress
۱۵:۳۰
FK Neptunas Klaipeda
۴
۳
FK Ekranas
Finished
۱۶:۳۰
FK Atmosfera
۰
۳
DFK Dainava Alytus
Finished
۱۷:۳۰
  Bangladesh Championship League
Gopalgonj SC
۰
۰
Fakirapool Young Mens Club
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۰
۲
Western United
Finished
۱۴:۱۵
  Australia Western Australia Premier League Women
Perth Redstar FC (W)
۷
۰
Curtin University FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
FK Banik Sokolov
۳
۰
SK Benesov
Finished
۱۲:۴۵
FK Kraluv Dvur
۱
۰
FK Admira Praha
Finished
۱۳:۰۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
SK Sigma Olomouc 2
۳
۱
FC Vratimov
Finished
۱۲:۴۵
Uhersky
۱
۰
Vysocina Jihlava B
inprogress
۱۹:۳۰
Frydek Mistek
۱
۰
SFK Vrchovina
Finished
۱۷:۰۰
FC Hlucin
۲
۲
Unicov
inprogress
۱۹:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۰
۰
Fastav Zlin II
inprogress
۱۹:۳۰
  Japan J League
Sanfrecce Hiroshima
۱
۰
Nagoya Grampus Eight
Finished
۰۹:۳۰
Avispa Fukuoka
۰
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۲:۳۰
  Panama Liga Prom
Mario Mendez FC
۰
۰
UMECIT
Finished
۰۴:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
Fuglebakken KFUM Arhus
۰
۴
Vejgaard B
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III Seria 10
SCM Zalau
۲
۲
CS Progresul Somcuta Mare
inprogress
۱۹:۳۰
CS Luceafarul Oradea
-
-
CFR Cluj II
inprogress
۱۹:۳۰
  Romania Liga III, Seria 1
FC Ceahlaul Piatra Neamt
۰
۰
CSM Bacau
inprogress
۱۹:۳۰
CS Sporting Juniorul Vaslui
۰
۲
Stiinta Miroslava
inprogress
۱۹:۳۰
  Romania Liga III, Seria 9
CS Ocna Mures
-
-
Ariesul Turda
inprogress
۱۹:۳۰
Unirea Alba Iulia
۱
۱
CS Sanatatea Servicii Publice Cluj
inprogress
۱۹:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
Viitorul Ianca
-
-
FCM Bacau
inprogress
۱۹:۳۰
  Latvia 1. Liga
FS Jelgava
۱
۰
FK Smiltene
inprogress
۱۹:۳۰
  France National 2, Group A
AS Vitre
-
-
FC Lorient 2
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Versailles 78
-
-
Blois Foot 41
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Germany Verbandsliga
SG Kinzenbach
۰
۲
SV Bauerbach
inprogress
۲۰:۰۰
  Uruguay Segunda Division
CA Progreso
۰
۱
Uruguay Montevideo
inprogress
۲۰:۰۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
GOSK Gabela
۱
۰
Buducnost Banovici
inprogress
۲۰:۰۰
Gradina Srebrenik
۰
۰
NK Orasje
inprogress
۲۰:۰۰
  Algeria U21 League 1
WA Tlemcen U21
۰
۰
ASO Chlef U21
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
ES Setif U21
۰
۰
JS Saoura U21
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
  Romania Liga III, Seria 6
AS Minerul Costesti
-
-
Petrolul Potcoava
inprogress
۱۹:۳۰
ACSO Filiasi
-
-
CS Universitatea Craiova II
inprogress
۱۹:۳۰
  Austria Regionalliga West - Salzburg
WSG Wattens Swarovski Tirol II
-
-
SV Fugen
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Romania Liga III, Seria 3
FC Voluntari II
۱
۱
Recolta Gheorghe Doja
inprogress
۱۹:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
Vikingur Gota II
۴
۱
Klaksvíkar Ítróttarfelag II
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Vushtrria
۰
۲
FC Malisheva
Interrupted
۱۸:۳۰
  Egypt Division 2
Al Madina Al Monawara SC
۱
۱
Mallawi SC
inprogress
۱۸:۳۰
Aluminium Nag Hammadi
۴
۴
Tamya Youth Center
inprogress
۱۸:۳۰
AL Fayoum
۰
۰
Beni Suef Fc
inprogress
۱۸:۳۰
El Alameen
۴
۰
Qena SC
inprogress
۱۸:۳۰
  Angola Girabola
Recreativo do Libolo
۰
۰
FC Onze Bravos do Maquis
inprogress
۱۸:۳۰
G.D. Interclube
۱
۱
Atletico Petroleos de Luanda
inprogress
۱۸:۳۰
CD Lunda-Sul
۰
۰
Sporting de Cabinda
inprogress
۱۸:۳۰
Kabuscorp SC do Palanca
۴
۰
Progresso Sambizanga
inprogress
۱۸:۳۰
Primeiro de Agosto
۲
۱
Sagrada Esperanca
inprogress
۱۹:۳۰
  Slovenia League Women
NK Brda
۲
۲
NK Sava Kranj
Finished
۱۷:۳۰
NK Smartno
۱
۱
Dravinja
inprogress
۱۹:۳۰
NK Zrece
۲
۱
NK Korotan Prevalje
inprogress
۱۹:۳۰
Sampion Celje
۱
۱
NK Dobrovce
inprogress
۱۹:۳۰
NK Brinje Grosuplje
۰
۰
NK Sobec Lesce
inprogress
۲۰:۰۰
  Georgia National League 2
FC Spaeri
۲
۱
FC Shuqura Kobuleti
Finished
۱۷:۳۰
FC Merani Martvili
۲
۲
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۷:۳۰
  Belarus Reserve League
Isloch Reserves
۲
۳
Dnepr Mogilev Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
ZPC Kariba FC
۰
۰
Highlanders
Finished
۱۵:۳۰
Chicken Inn FC
۱
۱
Yadah FC
Finished
۱۷:۳۰
Harare City
۰
۰
Bulawayo City FC
Finished
۱۷:۳۰
Black Rhinos FC
۱
۰
WHA Wha FC
Finished
۱۷:۳۰
Ngezi Platinum
۰
۰
Manica Diamonds F.C.
Finished
۱۷:۳۰
  Russia FNL 2, Group 2
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۱
۲
Zvezda Sankt-Peterburg
Finished
۱۴:۳۰
Murom
۲
۰
FC Tver
Finished
۱۷:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۲
۰
FK Leningradets
Finished
۱۷:۳۰
Olimp-Dolgoprudnyi II
۲
۲
FK Chita
Finished
۱۷:۳۰
Torpedo Vladimir
۱
۰
Baltika-2
Finished
۱۷:۳۰
Lokomotiv-Kazanka Moscow
۰
۲
FC Kairat Moscow
inprogress
۱۸:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Novosibirsk FK
۰
۴
FC Tyumen
Finished
۱۴:۳۰
Gazovik 2 Orenburg
۰
۳
FC Chelyabinsk
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Miass
۶
۲
Spartak Tuymazy
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Brisbane Strikers
۳
۲
Magpies Crusaders United
Finished
۱۲:۳۰
  Australia New South Wales U20 League
Bonnyrigg White Eagles U20
۳
۱
Mounties Wanderers U20
Finished
۱۱:۱۶
SD Raiders U20
۲
۵
Hills United FC U20
Finished
۱۱:۳۰
  Russia FNL 2, Group 3
Dynamo Vladivostok
۳
۳
Saransk
Finished
۰۹:۳۰
Sakhalin Sakhalinsk
۲
۱
FK Kvant Obninsk
Finished
۰۹:۳۰
FK Sokol Saratov
۰
۲
Khimki II
Finished
۱۵:۳۰
Fakel Voronezh II
۰
۱
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۵:۳۰
FC Salyut Belgorod
۴
۱
Peresvet Podolsk
Finished
۱۵:۳۰
Avangard Kursk
۲
۰
SKA Khabarovsk II
Finished
۱۶:۳۰
Zenit Penza
۴
۰
Kolomna
Finished
۱۷:۳۰
FK Dinamo Bryansk
۱
۰
Strogino Moscow
Finished
۱۷:۳۰
FK Kaluga
۳
۰
Znamya Noginsk
Finished
۱۸:۳۰
Zvezda Ryazan
۰
۰
FC Rodina Kitaevskoe
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Eastern Suburbs U23
۰
۰
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۷:۳۰
  World Friendly Club Matches
Croydon Kings Reserves
۰
۰
Cumberland United Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Metro Stars Reserves
۱
۲
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Peru Primera Division
Universidad San Martin
-
-
Asociacion Deportiva Tarma
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید